Čo :
Kde :
Cena :
Eur
Čo :
Kde :
Cena :
Eur

Ponuka práce v Holandsku a v Nemecku - sklady

Ponuka|Ostatné práce v zahraničí|Zahraničie|25.06.2015
Ponuka práce v Holandsku a  v Nemecku - sklady
CENA: Dohodou

Sprostredkovanie práce v Holandsku a v Nemecku bez poplatkov!
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Práca v skladoch - Balenie tovaru, triedenie, práca pri linke, pripravovanie objednávok pre koncových zákazníkov a iné. Práca s rôznym tovarom ako sú potraviny a mäsové výrobky, značkové oblečenie, elektronika a iné.
Možnosť predlžovania pracovnej zmluvy. Prax sa nevyžaduje.
Zamestnávame aj páry alebo skupinky s možnosťou spoločného ubytovania.
Iné výhody
- registráciu na daňovom úrade v Holandsku vybavuje zamestnávateľ- bezplatne
- platové ohodnotenie v súlade s platnou legislatívou v Holandsku
- ubytovanie zabezpečené v našich ubytovniach, kde je nepretržitá služba
- cesta do práce a z práce zabezpečená
- vyplácanie týždenných záloh na účet
- zdravotné poistenie
- poskytujeme Vám kompletné poradenstvo a príručku OTTO
- pracovná zmluva sa podpisuje priamo na Slovensku
- poradenstvo ohľadne cesty do Holandska
- aj počas celej doby Vašej práce v zahraničí je tu pre Vás asistenčná linka
-Uchádzač o zamestnanie neplatí žiadne poplatky za sprostredkovanie zamestnania pri registrácii ani po odchode do Holandska
-Spoločnosť OTTO Work Force bola v roku 2014 ocenená ako najlepšia pracovná agentúra v Holandsku TOP 10
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk - základy alebo Nemecký jazyk - základy alebo Holandský jazyk – základy
Stručná charakteristika spoločnosti
OTTO Slovensko s.r.o., je dcérskou pobočkou holandskej personálnej agentúry OTTO Work Force B.V., ktorá sa zaoberá sprostredkovaním zamestnania do Holandska a do Nemecka, pôsobí na pracovnom trhu od r. 2000. Spoločnosť OTTO Work Force je lídrom v Európe v oblasti sprostredkovania zamestnania a priameho zamestnávania. Spoločnosť OTTO Work Force bola v roku 2014 ocenená ako najlepšia pracovná agentúra v Holandsku TOP 10. Sprostredkovanie práce a registrácia je zdarma.
Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate hore uvedené požiadavky na pracovnú pozíciu neváhajte nás kontaktovať telefonicky lebo emailom a dohodnúť sa na stretnutí v jednej z našich pobočiek. Registrácia je bezplatná ako aj sprostredkovanie zamestnania.
Vzhľadom na vysoký počet uchádzačov, nie je možné z časového hľadiska odpovedať všetkým reagujúcim záujemcom. Odpovedáme iba uchádzačom ktorí spĺňajú kritéria pracovnej ponuky. Ďakujeme za pochopenie.
Pre bližšie informácie môžete kontaktovať pobočku v Banskej Bystrici na dole uvedených kontaktoch v pracovných dňoch od 8,00 do 17,00 :
Banská Bystrica pobočka OTTO Slovensko s.r.o. -
Mobil: 0948 292 840, 0908 795 566
Horná 65/A, 974 01 Banská Bystrica /užšie centrum mesta oproti Prioru/
E-mail : infobb@ottoworkforce.sk
Web : www.ottoworkforce.sk

Pre bližšie informácie môžete kontaktovať pobočku v Prešove na dole uvedených kontaktoch v pracovných dňoch od 8,00 do 17,00 :
Tel.: 051 758 14 43, 051 758 14 44,
mob.: 00421 917 996 002, 0918 934 461
Tkáčska 4, 080 01 Prešov /v novopostavenej budove oproti FaxCOPY/
Email: infopo@ottoworkforce.sk
Cena: Dohodou
INZERENT
predajca :
telefón :
0948292840
lokalita :
Zahraničie
Inzerátov :
ID inzerátu :
1875
RÝCHLY KONTAKT