Čo :
Kde :
Cena :
Eur
Čo :
Kde :
Cena :
Eur

Jednoduchá pozícia vhodná aj pre opatrovateľov

Ponuka|Nemecko|Zahraničie|31.05.2018
Jednoduchá pozícia vhodná aj pre opatrovateľov
Jednoduchá pozícia vhodná aj pre opatrovateľov
CENA: 8.84 €

Jednoduchá pozícia vhodná aj pre opatrovateľov

Ponuka|Nemecko|Zahraničie|31.05.2018
Pulheim – NENÁROČNÉ OPATROVANIE pána pre OPATROVATEĽA alebo OPATROVATEĽKU/s nástupom ČÍM SKÔR/ potrebná mierne pokročilá úroveň Nemčiny/ znalosť ruského jazyka VÝHODOU.

Do mestečka Pulheim, ktoré sa nachádza na predmestí Kolína, hľadáme opatrovateľku k 88-ročnému pánovi (173 cm, 60 kg), ktorý býva sám v byte. V domácnosti sa nenachádzajú žiadne domáce zvieratá. Pacient je pokojnej povahy, duševne v poriadku a veľa času prespí. Pacientova nemčina nie je úplne perfektná a hovorí aj rusky, preto je pre opatrovateľku výhoda ak ovláda ruštinu. Približne 5-6 km od pacienta býva jeho dcéra, ktorá je v prípade potreby nápomocná. Opatrovateľka má k dispozícii samostatnú izbu. Internet vie rodina po dohode zabezpečiť.
Stupeň ošetrenia: pacient nebol zatiaľ zaradený do žiadneho stupňa ošetrenia.

Zdravotný stav: pacient je inkontinentný, ale inak nemá žiadne závažné diagnózy. Nedávno sa vrátil z nemocnice, preto nočné vstávanie ešte nie je presne určené. Pred pobytom v nemocnici navštevoval toaletu samostatne, momentálne potrebuje pomoc, ale je možné, že ju bude opäť navštevovať sám.

Pohyblivosť : pacient mal operovaný bedrový kĺb a pohybuje sa s pomocou invalidného vozíka. Veľa času leží a sedí v invalidnom vozíku. Je potrebné, aby mu pri pohybe bola opatrovateľka nápomocná.

Dĺžka turnusu: 1 mesiac/základná dĺžka turnusu, nástup: čím skôr

Ponúkaná mzda: 8,84€/hod. brutto

Orientačná čiastka za turnus do výšky 1280 € vrátane diét a príspevku na cestovný lístok (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).

Opatrovateľka má v rámci tejto pozície za úlohu starostlivosť o pacienta, do čoho spadá pomoc pri osobnej hygiene, prezliekaní, presune na toaletu, pohybe. Opatrovateľka má na starosti taktiež domáce práce ako varenie, upratovanie a nakupovanie. Pacient ocení spoločnú zábavu, rozhovory, prípadne ak to jeho zdravotný stav umožní, prechádzky po okolí.

Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.

V prípade záujmu nás kontaktujte na uvedených číslach, radi Vám odpovieme na všetky otázky:

Hlavná koordinátorka : 0948 666 881 /t.blaskova@vip-pflege.eu
Odd. náboru: 0948 688 777, 0948 719 494 / nabor@vip-pflege.eu
Cena: 8.84 €
INZERENT
predajca :
telefón :
0948688777
lokalita :
Zahraničie
Inzerátov :
ID inzerátu :
19233
RÝCHLY KONTAKT
* Meno :
* Email / Tel :
* Správa :