Čo :
Kde :
Cena :
Eur
Čo :
Kde :
Cena :
Eur

VÝBORNÁ PONUKA!!! NENÁROČNÉ OPATROVANIE / BEZ NOČN

Ponuka|Nemecko|Zahraničie|31.05.2018
VÝBORNÁ PONUKA!!! NENÁROČNÉ OPATROVANIE / BEZ NOČN
VÝBORNÁ PONUKA!!! NENÁROČNÉ OPATROVANIE / BEZ NOČN
CENA: 8.84 €

VÝBORNÁ PONUKA!!! NENÁROČNÉ OPATROVANIE / BEZ NOČN

Ponuka|Nemecko|Zahraničie|31.05.2018
Do mestečka Peiβenberg, neďaleko Mníchova, hľadáme opatrovateľku k 85 – ročnej pani (168 cm, 80 kg), ktorá žije sama a chová jedno domáce zvieratko – vtáčika. PONUKA JE VYNIKAJÚCA najmä pre jej jednoduchosť a množstvo voľného času pre opatrovateľku až 3x do týždňa! Od stredy do piatku totiž pacientka navštevuje v čase 8:30-16:30 centrum seniorov. V tom istom mestečku bývajú deti pacientky, ktoré sú v prípade potreby na pomoci. Opatrovateľka má zabezpečenú vlastnú izbu s pripojením na internet.

Stupeň ošetrenia: pacientka bola zaradená do 3. stupňa požadovaného ošetrovania (z piatich).

Ošetrovateľská služba: domácnosť v súčasnosti navštevuje ošetrovateľská služba, avšak jej ďalšie návštevy sa po príchode opatrovateľky neočakávajú.

Zdravotný stav: pacientka je čiastočne inkontinentná – toaletu navštevuje sama, avšak je potrebné dohliadať, či je toaleta za ňou čistá. Po duševnej stránke je úplne v poriadku, býva však často unavená a potrebuje motiváciu zo strany opatrovateľky, aby trochu pookriala. Diagnostikované jej neboli žiadne závažnejšie ochorenia, len vyšší krvný tlak a zhoršený sluch.

Pohyblivosť: pacientka je samostatne mobilná, nepotrebuje žiadne oporné pomôcky.

Opatrovateľka má vzhľadom na relatívne dobrý zdravotný stav pacientky na starosti najmä domácnosť, teda varenie, pranie, žehlenie a udržiavanie poriadku. Opatrovateľka nemusí chodiť na nákupy, zabezpečí ich rodina, avšak v prípade potreby je najbližší obchod vzdialený 3 km. Pacientka tiež ocení spoločné prechádzky. Opatrovateľka v noci nemusí vstávať, nočný pokoj platí od 22:00 do 7:00.

Od opatrovateľky sa očakáva pokročilá znalosť nemeckého jazyka a skúsenosti z praxe. Mala by tiež vedieť variť (bežné jedlá). Fajčenie nie je dovolené. Vodičský preukaz je výhodou, nie však podmienkou. K dispozícii je v prípade záujmu auto aj bicykel.

Dĺžka turnusu: 1 mesiac (základ; nástup: 15.06.2018

Ponúkaná mzda: 8,84 € (hod/brutto)

Orientačná čiastka za turnus do výšky 1 230 € vrátane diét a príspevku na cestovný lístok (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).

Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať:

Koordinátorka T. Blašková: 0948 666 881, t.blaskova@vip-pflege.eu
Odd. náboru: 0948 688 777, 0948 719 494, nabor@vip-pflege.eu

Tešíme sa na spoluprácu!
Cena: 8.84 €
INZERENT
predajca :
telefón :
0948719494
lokalita :
Zahraničie
Inzerátov :
ID inzerátu :
19236
RÝCHLY KONTAKT
* Meno :
* Email / Tel :
* Správa :