Čo :
Kde :
Cena :
Eur
Čo :
Kde :
Cena :
Eur

NOVÁ PONUKA! OPATROVANIE SENIORKY V NEMECKU

Ponuka|Nemecko|Zahraničie|08.06.2018
NOVÁ PONUKA! OPATROVANIE SENIORKY V NEMECKU
NOVÁ PONUKA! OPATROVANIE SENIORKY V NEMECKU
CENA: 8.84 €

NOVÁ PONUKA! OPATROVANIE SENIORKY V NEMECKU

Ponuka|Nemecko|Zahraničie|08.06.2018
Do malebnej dedinky Geratskirchen, ležiacej vo východnom Nemecku blízko hranice s Rakúskom, hľadáme opatrovateľku k 83 – ročnej pani (165 cm, 55 kg), ktorá žije sama v dome, kde chová jednu mačku. Opatrovateľka má zabezpečenú samostatnú bytovú jednotku s vlastnou kúpeľňou a pripojením na internet. Voľný čas sa riadi po dohode na pozícii.
Ošetrovateľská služba: domácnosť nenavštevuje žiadna ošetrovateľská služba.

Zdravotný stav: pacientka je inkontinentná, trpí bežnou stareckou slabosťou a demenciou. Prekonala porážku, v dôsledku čoho je schopnosť reči jemne narušená.

Pohyblivosť: pacientka je odkázaná na invalidný vozík, prípadne len leží. V domácnosti je k dispozícii ošetrovateľské lôžko, zdvíhacie zariadenie do vane a pomôcka na transfer z postele na vozík a naopak. Je potrebné na ňu dohliadať a predchádzať tak možným pádom.

Do náplne práce opatrovateľky spadá v rámci domácnosti varenie, nakupovanie, pranie, žehlenie, udržiavanie poriadku a kŕmenie mačky. Pacientka si vyžaduje pomoc pri celotelovej hygiene, výmene hygienických pomôcok v rámci inkontinencie, asistenciu pri prezliekaní, jedení, vstávaní a ostatnom pohybe. Ocenila by tiež spoločné rozhovory a prechádzky. Nočné vstávanie je príležitostne potrebné Od opatrovateľky sa očakáva dobrá úroveň nemeckého jazyka. Fajčenie von je povolené.

Dĺžka turnusu: 1 mesiac (základ); nástup: 19.06.2018

Ponúkaná mzda: 8,84 € (hod/brutto)

Orientačná čiastka za turnus do výšky 1 300 € vrátane diét a príspevku na cestovný lístok (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).

Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať:

Koordinátorka T. Blašková: 0948 666 881, t.blaskova@vip-pflege.eu
Odd. náboru: 0948 688 777, 0948 719 494, nabor@vip-pflege.eu

Tešíme sa na spoluprácu!
Cena: 8.84 €
INZERENT
predajca :
telefón :
0948719494
lokalita :
Zahraničie
Inzerátov :
ID inzerátu :
19318
RÝCHLY KONTAKT
* Meno :
* Email / Tel :
* Správa :