Čo :
Kde :
Cena :
Eur
Čo :
Kde :
Cena :
Eur

Zaujímavá ponuka opatrovania milého páru

Ponuka|Nemecko|Zahraničie|12.06.2018
Zaujímavá ponuka opatrovania milého páru
Zaujímavá ponuka opatrovania milého páru
CENA: 8.84 €

Zaujímavá ponuka opatrovania milého páru

Ponuka|Nemecko|Zahraničie|12.06.2018
Schwäbisch Gmünd – ZAUJÍMAVÁ PONUKA – opatrovanie MILÉHO PÁRU /nástup začiatkom JÚLA, prípadne dohodou aj skôr/BEZ nočného vstávania/ NEFAJČIARKA/s dobrou úrovňou Nemčiny

Do mesta Schwäbisch Gmünd, ktoré sa nachádza približne 50 km východne od Štutgartu, hľadáme opatrovateľku k dobrosrdečnému manželskému páru: 90-ročnej pani (162 cm, 100 kg) a 91-ročnému pánovi (168 cm, 62 kg). Manželia bývajú v radovej zástavbe v dome s malou záhradkou a nechovajú žiadne domáce zvieratá. Opatrovateľka má k dispozícií podkrovie so samostatnou kúpeľňou, televíziou a internetom.

Stupeň ošetrenia: obaja pacienti sú zaradený do 3. stupňa ošetrenia.

Potreba ošetrovateľskej služby: domácnosť tri krát týždenne (pondelok, utorok, štvrtok) navštevuje ošetrovateľská služba, ktorá má na starosti kúpanie pacientov a navliekanie podporných pančúch.

Zdravotný stav: pacient má vzhľadom na svoj vek ťažkosti so sluchom a zrakom. Trpí pokročilejšou demenciou, ale nie je agresívny a má cukrovku. Pacientka je duševne v poriadku, je komunikatívna. má problémy so srdcom a v minulosti mala operovanú chrbticu. Nočné vstávanie nie je potrebné.

Pohyblivosť: pacient sa pohybuje samostatne, prípadne niekedy s malou pomocou opatrovateľky. Pacientka má problémy s pohybom, ale s rolátorom sa vie pohybovať samostatne. Je potrebné byť im nápomocný a tak predchádzať možným úrazom.

Dĺžka turnusu : 1 mesiac/ základná dĺžka turnusu, Nástup: začiatkom júla, prípadne dohodou aj skôr

Ponúkaná mzda: 8,84€/hod. brutto

Orientačná čiastka za turnus do výšky 1590 € vrátane diét a príspevku na cestovný lístok (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).

Opatrovateľka má v rámci tejto pozície za úlohu pomoc pacientom pri osobnej hygiene, prezliekaní, pohybe, presune na toaletu. Úlohou opatrovateľky je taktiež starostlivosť o domácnosť, čiže varenie, upratovanie, nakupovanie, občasná starostlivosť o kvety v záhradke. V domácnosti je k dispozícií bicykel. O ťažšie nákupy sa starajú dcéra alebo syn manželov. Domácnosť navštevuje aj pani, ktorá sa stará o upratovanie, aj napriek tomu je však potrebné udržiavať poriadok. Pacienti ocenia spoločné trávenie času, rozhovory, hranie spoločenský hier, počúvanie hudby alebo prechádzky po okolí.

Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.

V prípade záujmu nás kontaktujte na uvedených číslach, radi Vám odpovieme na všetky otázky:

Hlavná koordinátorka : 0948 666 881 /t.blaskova@vip-pflege.eu
Odd. náboru: 0948 688 777, 0948 719 494 / nabor@vip-pflege.eu
Cena: 8.84 €
INZERENT
predajca :
telefón :
0948688777
lokalita :
Zahraničie
Inzerátov :
ID inzerátu :
19351
RÝCHLY KONTAKT
* Meno :
* Email / Tel :
* Správa :