Čo :
Kde :
Cena :
Eur
Čo :
Kde :
Cena :
Eur

Opatrovanie v overenej rodine v Mníchove

Ponuka|Nemecko|Zahraničie|13.06.2018
Opatrovanie v overenej rodine v Mníchove
Opatrovanie v overenej rodine v Mníchove
CENA: 8.84 €

Opatrovanie v overenej rodine v Mníchove

Ponuka|Nemecko|Zahraničie|13.06.2018
Mníchov – JEDNODUCHÉ OPATROVANIE V DOBREJ A OVERENEJ RODINE / nástup DOHODOU/ potrebná dobrá úroveň nemčiny / vodičský preukaz podmienkou
Do obľúbeného veľkomesta Mníchov, hľadáme skúsenú, srdečnú a empatickú opatrovateľku k manželskému páru, ktorý je samostatný a vo výbornej zdravotnej kondícii po psychickej aj fyzickej stránke. Nepotrebuje osobnú opateru, skôr ľahkú výpomoc v domácnosti. Obaja sú veľmi milí a zväčša si vystačia sami, radi sami chodievajú aj na prechádzky. Poobedia si preto opatrovateľka môže vyhradiť na svoj voľný čas. Pani má 91 rokov, 168 cm a 69 kg. Pán 92 rokov, 170 cm a 78 kg. Manželia nechovajú žiadne domáce zvieratá. Žijú v dome so záhradou, pričom opatrovateľka má zabezpečenú samostatnú obytnú jednotku s vlastnou kúpeľňou a pripojením na internet.

Stupeň ošetrenia: manželia neboli zradení do žiadneho stupňa ošetrovania.

Ošetrovateľská služba: domácnosť nenavštevuje žiadna ošetrovateľská služba, nakoľko to nie je potrebné.

Pohyblivosť: obaja sa pohybujú samostatne, pani však zvykne využívať rolátor.

Zdravotný stav: manželia sú vo veľmi dobrom zdravotnom stave a netrpia žiadnymi diagnózami. U pani sa však prejavuje bežná starecká slabosť a s tým spojený jemný problém s mobilitou, nakoľko občas máva pri vstávaní závraty a potrebuje pridržať, prípadne mať po ruke rolátor.

Opatrovateľka na tejto pozícii, by mala ovládať nemecký jazyk na pokročilej úrovni a byť aktívnou šoférkou. Manželia potrebujú niekoho, kto by ich odviezol k lekárom alebo na nákupy. Pre manželov je dôležité, aby opatrovateľka dobre varila i piekla. Jedálniček si dohodne s pani po príchode. Nočné vstávanie sa spravidla nevyžaduje, je potrebné len príležitostne, v individuálnych prípadoch. Od opatrovateľky sa ďalej vyžaduje udržiavanie poriadku v domácnosti, pranie a prípadná spoločnosť pri výletoch a trávení času. Fajčenie von je dovolené.

Dĺžka turnusu: základ 1 mesiac (dlhšie v prípade záujmu); nástup: DOHODOU

Ponúkaná mzda: 8,84€/hod. brutto

Orientačná čiastka za turnus do výšky 1460 € vrátane diét a príspevku na cestovný lístok (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).

Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať:
Koordinátorka L.Poórová: 0948 245 300, l.poorova@vip-pflege.eu
Odd. náboru: 0948 688 777, 0948 719 494, nabor@vip-pflege.eu

Tešíme sa na spoluprácu!
Cena: 8.84 €
INZERENT
predajca :
telefón :
0948688777
lokalita :
Zahraničie
Inzerátov :
ID inzerátu :
19360
RÝCHLY KONTAKT
* Meno :
* Email / Tel :
* Správa :