Čo :
Kde :
Cena :
Eur
Čo :
Kde :
Cena :
Eur

Nová ponuka opatrovania v Nemecku

Ponuka|Nemecko|Zahraničie|26.06.2018
Nová ponuka opatrovania v Nemecku
Nová ponuka opatrovania v Nemecku
CENA: 8.84 €

Nová ponuka opatrovania v Nemecku

Ponuka|Nemecko|Zahraničie|26.06.2018
Rheinfelden – NOVÉ OPATROVANIE/nástup DOHODOU v rozpätí 3 týždňov/ potrebná mierne pokročilá až pokročilá znalosť nemčiny
Do mesta Rheinfelden, pri švajčiarsko – francúzskych hraniciach, hľadáme opatrovateľku k 84-ročnej pani (170 cm, 80 kg), ktorá býva v byte spolu so svojím manželom, ktorý sa o ňu doteraz staral. Pán si nevyžaduje starostlivosť a je opatrovateľke nápomocný. Obaja sú milí a vďační ľudia. V byte sa nechovajú žiadne domáce zvieratá. Opatrovateľka má k dispozícii samostatnú izbu s pripojením na internet.
Stupeň ošetrenia: pacientka je zaradená do 5. stupňa ošetrenia.

Potreba ošetrovateľskej služby: domácnosť momentálne navštevuje jeden krát týždenne ošetrovateľská služba, kvôli kúpaniu pacientky.

Zdravotný stav: pacientka trpí stareckou demenciou, má vysoký krvný tlak a potrebuje pomoc pri jedení. Nočné vstávanie je potrebné striedavo s manželom.

Pohyblivosť: pacientka sa pohybuje s pomocou invalidného vozíka. Potrebuje, aby jej bola opatrovateľka nápomocná. Potrebný je taktiež transfer z postele na vozík a späť.

Opatrovateľka má v rámci tejto pozície za úlohu starostlivosť o pacientku, do čoho spadá pomoc pri osobnej hygiene, prezliekaní, pohybe, presune na toaletu, jedení. Na starosti má taktiež domáce práce ako upratovanie, varenie a nakupovanie. Obchod je dostupný pešo. Pacientka je nerada sama a ocení spoločnosť, rozhovory a ak to jej zdravotný stav umožní prechádzky po okolí.

Dĺžka turnusu: 4 alebo 6 týždňov, nástup: dohodou, v rozpätí 3 týždňov

Ponúkaná mzda: 8,84€/hod. brutto

Orientačná čiastka za turnus do výšky 1325/1900 € (podľa dĺžky turnusu) vrátane diét a príspevku na cestovný lístok (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).

Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.

V prípade záujmu nás kontaktujte na uvedených číslach:

Koordinátorka T. Blašková: 0948 666 881, t.blaskova@vip-pflege.eu

Odd. náboru: 0948 688 777, 0948 719 494, nabor@vip-pflege.eu
Cena: 8.84 €
INZERENT
predajca :
telefón :
0948688777
lokalita :
Zahraničie
Inzerátov :
ID inzerátu :
19472
RÝCHLY KONTAKT
* Meno :
* Email / Tel :
* Správa :