Čo :
Kde :
Cena :
Eur
Čo :
Kde :
Cena :
Eur

ZAUJÍMAVÁ PONUKA/OPATROVANIE SENIORA PRI MNÍCHOVE

Ponuka|Nemecko|Zahraničie|26.06.2018
ZAUJÍMAVÁ PONUKA/OPATROVANIE SENIORA PRI MNÍCHOVE
ZAUJÍMAVÁ PONUKA/OPATROVANIE SENIORA PRI MNÍCHOVE
CENA: 8.84 €

ZAUJÍMAVÁ PONUKA/OPATROVANIE SENIORA PRI MNÍCHOVE

Ponuka|Nemecko|Zahraničie|26.06.2018
Do dedinky Hohenbrunn, vzdialenej 16 km od Mníchova, hľadáme skúsenú opatrovateľku (30-65 rokov) k 63 – ročnému pánovi (171 cm, 64 kg), ktorý žije v dome so záhradou spolu so svojou manželkou, ktorá je vo výbornej zdravotnej kondícii, všetko vykonáva sama a nepotrebuje opateru. V domácnosti sa nechovajú žiadne domáce zvieratá. Opatrovateľka má zabezpečenú samostatnú izbu s vlastnou kúpeľňou a pripojením na internet.
Ošetrovateľská služba: domácnosť nenavštevuje žiadna ošetrovateľská služba.

Zdravotný stav: pacient trpí bežnou stareckou slabosťou, začína sa u neho prejavovať inkontinencia, prekonal porážku a bolo mu diagnostikované onkologické ochorenie (rakovina mozgu).

Pohyblivosť: mobilita pacienta je narušená následkom prekonanej porážky, ktorá spôsobila ochrnutie ľavej strany tela. Pacient dokáže prejsť pár krokov s pomocou, inak využíva rolátor, chodítko aj invalidný vozík.

Opatrovateľka má v rámci domácnosti na starosti pranie, žehlenie aj varenie, v prípade, že manželka pacienta nie je doma. V opačnom prípade varí rada sama, ale bolo by priaznivé, keby jej opatrovateľka vypomohla. Pacient potrebuje dohľad pri dodržiavaní pitného režimu a čiastočne s aj pomoc pri jedení. Ďalej sa vyžaduje asistencia pri prezliekaní a celotelovej hygiene. Pacient by zároveň ocenil spoločné rozhovory, hry a prechádzky. Nočné vstávanie je potrebné len príležitostne, nakoľko bežne s pacientom vstáva jeho manželka.

Na tejto pozícii sa prikladá dôraz na skúsenosti opatrovateľky, ktorá by mala mať absolvovaný opatrovateľský kurz. Nemala by mať problémy s varením a k jej povahovými črtami by mala patriť srdečnosť, ochota pomáhať a empatia. Nemecký jazyk je potrebný na minimálne stredne pokročilej úrovni. Fajčenie sa na tejto pozícii neakceptuje.

Dĺžka turnusu: 1 mesiac (základ); nástup: 13.07.2018

Ponúkaná mzda: 8,84 € (hod/brutto)

Orientačná čiastka za turnus do výšky 1 460 € vrátane diét a príspevku na cestovný lístok (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).

Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať:
Koordinátorka L.Poórová: 0948 245 300, l.poorova@vip-pflege.eu
Odd. náboru: 0948 688 777, 0948 719 494, nabor@vip-pflege.eu

Tešíme sa na spoluprácu!
Cena: 8.84 €
INZERENT
predajca :
telefón :
0948719494
lokalita :
Zahraničie
Inzerátov :
ID inzerátu :
19475
RÝCHLY KONTAKT
* Meno :
* Email / Tel :
* Správa :