Čo :
Kde :
Cena :
Eur
Čo :
Kde :
Cena :
Eur

Práca na baličke potravín v Nemecku zo zák.NJ,páry

Ponuka|Nemecko|Zahraničie|15.07.2015

NÁPLŇ PRÁCE: Hľadáme mužov a ženy, páry do kuracej fabriky na rezanie a balenie kuracieho mäsa. Skúsenosti s nožom sú výhodou, nie však podmienkou. Pracuje sa v 3 zmennej prevádzke. Doprava do práce je zabezpečená za poplatok 100 eur/ mesačne. V prípade že máte vlastné auto, zamestnávateľ Vám za dopravu vyplatí k výplate 100€. Ubytovanie je zabezpečené za poplatok 150 -200 €. Je potrebná znalosť nemeckého jazyka na takej úrovni aby ste zvládli od komunikovať základne veci v nemeckom jazyku.
MIESTO ZAMESTNANIA: Nemecko, oblasť Hannover
MZDA: 9,10 €/ hod. brutto / prvý mesiac v skúšobnej dobe 8,.67 €/ hod/.
PRACOVNÁ DOBA / DEŇ: Pracuje sa v 3 zmenách. / 40 až 47 hod. týždenne/.
JAZYKOVÉ POŽIADAVKY: základná znalosť nemčiny (absolvujete pohovor s našim pracovíkom, v prípade potreby zo zamestnávateľom)Zamestnávateľ bude s Vami preberať veľkosť oblečenia, pokrývky hlavy, veľkosť topánok, termín príchodu a pod. Nejde o osobný pohovor. Je nutné aby ste zvládli rozhovor s Nemeckým zamestnávateľom - aby ste porozumeli základným veciam.
DÁTUM NÁSTUPU : ďalšie nástupy budú spresnené. Cestuje 6 pracovníkov.
DĹŽKA POBYTU: na 6 mesiacov s možnosťou predĺženia.
UBYTOVANIE: Ubytovanie je zabezpečené zamestnávateľom za poplatok 150- 200€/ mesiac. Ubytovanie je na dobrej úrovni.
STRAVOVANIE: Každý klient si stravu zabezpečuje sám.
DOPRAVA DO ZAHRANIČIA ADO ZAMESTNANIA: Cestuje sa autobusom, vlakom alebo vlastným autom. Náklady si hradí uchádzač sám. Poskytujeme pomoc pri rezervácii cestovných lístkov, ako aj vyhľadanie informácií o najlepšej a najlacnejšej doprave. Výhodou je vlastné auto. Doprava do práce je zabezpečená za poplatok 100 eur/ mesačne.
INÉ VÝHODY: Nové pracovné skúsenosti.
Zdravotné a sociálne poistenie v zmysle platnej legislatívy. Asistenčné služby počas celej doby pobytu. Nemecká pracovná zmluva. Možnosť práce nadčas.
V prípade záujmu prosím vyplňte tieto údaje:

Meno a priezvisko:
dátum narodenia:
Trvale bydlisko:
Mail:
Tel.kontakt:
termín možného nástupu:
Znalosť nemčiny :

Hláste sa prosím iba ak mate lepšie základy a mierne pokročilú úroveň nemeckého jazyka.
Termín odchodu do Nemecka: bude spresnený/ počet miest je limitovaný, preto sa v prípade záujmu
nahláste čím skôr aby ste malý zaistené pracovné miesto/.
Poplatok za personálne poradenstvo a asistenčné služby: 150,- Eur/ platí sa pri podpise zmlúv na Slovensku kedy dostanete aj Nemeckú pracovnú zmluvu./
V prípade záujmu zašlite nám svoj životopis v nemeckom jazyku s fotografiou mailom
eurosuperpraca@gmail.com Odpovedáme uchádzačom, ktorí poslali životopis.
Cena: Dohodou
INZERENT
predajca :

lokalita :
Zahraničie
Inzerátov :
ID inzerátu :
1951
RÝCHLY KONTAKT