Čo :
Kde :
Cena :
Eur
Čo :
Kde :
Cena :
Eur

OPATROVANIE LEŽIACEJ SENIORKY V NEMECKU

Ponuka|Nemecko|Zahraničie|04.07.2018
OPATROVANIE LEŽIACEJ SENIORKY V NEMECKU
OPATROVANIE LEŽIACEJ SENIORKY V NEMECKU
CENA: 8.84 €

OPATROVANIE LEŽIACEJ SENIORKY V NEMECKU

Ponuka|Nemecko|Zahraničie|04.07.2018
Do dedinky Burladingen, hľadáme skúsenú opatrovateľku k 91 – ročnej pani (150 cm, 48 kg), ktorá žije sama v dome so záhradou, kde má opatrovateľka zabezpečenú samostatnú izbu s vlastnou kúpeľňou. V prípade potreby, je možné zaobstarať internetové pripojenie. U pacientky sa začala prejavovať demencia a s ňou spojená zmätenosť, je inkontinentná, má narušený sluch (nosí načúvacie zariadenie), trápia ju ťažkosti so srdcom, vzhľadom na to, že je ležiaca, sa u nej objavujú dekubity (ošetruje ich ošetrovateľská služba, nie opatrovateľka) a bol jej diagnostikovaný tumor.
Do náplne práce opatrovateľky spadá aj domácnosť, vrátanie prania, žehlenia, udržiavania poriadku, polievania kvetov, varenia a nakupovania (obchod je v blízkosti obydlia, v dobrej dostupnosti pešo). Pacientka potrebuje pomoc pri prezliekaní, celotelovej hygiene aj stravovaní. Nočné vstávanie je príležitostne potrebné. Od opatrovateľky sa vyžaduje dobrá úroveň nemeckého jazyka a skúsenosti s opatrovaním seniorov. Fajčenie von sa akceptuje. Vodičský preukaz nie je potrebný, automobil nie je k dispozícii.

Dĺžka turnusu: 1 mesiac (základ); nástup: od 15.07.2018

Ponúkaná mzda: 8,84 € (hod/brutto)

Orientačná čiastka za turnus do výšky 1 360 € vrátane diét a príspevku na cestovný lístok (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).

Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.
Cena: 8.84 €
INZERENT
predajca :
telefón :
0948719494
lokalita :
Zahraničie
Inzerátov :
ID inzerátu :
19535
RÝCHLY KONTAKT
* Meno :
* Email / Tel :
* Správa :