Čo :
Kde :
Cena :
Eur
Čo :
Kde :
Cena :
Eur

Ponuka južne od Mníchova pre muža alebo ženu

Ponuka|Nemecko|Zahraničie|09.07.2018
Ponuka južne od Mníchova pre muža alebo ženu
Ponuka južne od Mníchova pre muža alebo ženu
CENA: 8.84 €

Ponuka južne od Mníchova pre muža alebo ženu

Ponuka|Nemecko|Zahraničie|09.07.2018
Lenggries – ponuka opatrovania pre MUŽA alebo ŽENU!! JUŽNE OD MNÍCHOVA /s nástupom ČÍM SKÔR/potrebná dobrá znalosť nemeckého jazyka
Do nemeckej dedinky Lenggries, južne od Mníchova pri rakúskych hraniciach, hľadáme opatrovateľku alebo opatrovateľa k 98- ročnému pánovi (165 cm, 75 kg), ktorý býva sám v byte a má jednu mačku. V blízkosti pacienta býva jeho rodina, ktorá ho navštevuje. Opatrovateľka/opatrovateľ má zabezpečenú samostatnú izbu s pripojením na internet.
Stupeň ošetrenia: pacient je zaradený do 4. stupňa ošetrenia.

Potreba ošetrovateľskej služby: domácnosť momentálne navštevuje ošetrovateľská služba, ale po príchode opatrovateľky/opatrovateľa to nebude viac potrebné.

Zdravotný stav: pacient je duševne v poriadku, inkontinentný nie je, ale potrebuje aby mu bol/a opatrovateľka/opatrovateľ nápomocná/ý. Pán má problémy s kolenom (nemá v ňom žiadnu silu), v minulosti mal operovanú chrbticu, ale momentálne je to už v poriadku. Nočné vstávanie je potrebné príležitostne 1 krát za noc pri návšteve toalety.

Pohyblivosť: pacient sa pohybuje s pomocou invalidného vozíka. Potrebuje pomoc pri vstávaní, z postele na vozík a späť sa dokáže presunúť aj sám, ale je potrebné mu byť nápomocný a tak predchádzať možným pádom.

Do náplne práce opatrovateľky/opatrovateľa spadá starostlivosť o pacienta (pomoc pri osobnej hygiene, pohybe, presune na vozík) ako aj starostlivosť o domácnosť (nákupy, udržiavanie poriadku, varenie, žehlenie). Pacient ocení aj spoločné trávenie času, rozhovory, hranie spoločenských hier alebo v prípade dobrého zdravotného stavu prechádzky po okolí.

Dĺžka turnusu: 1 mesiac/ základná dĺžka turnusu, nástup: čím skôr

Ponúkaná mzda: 8,84€/hod. brutto

Orientačná čiastka za turnus do výšky 1230 € vrátane diét a príspevku na cestovný lístok (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).

Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.

V prípade záujmu nás kontaktujte na uvedených číslach:

Koordinátorka T. Blašková: 0948 666 881, t.blaskova@vip-pflege.eu

Odd. náboru: 0948 688 777, 0948 719 494, nabor@vip-pflege.eu
Cena: 8.84 €
INZERENT
predajca :
telefón :
0948688777
lokalita :
Zahraničie
Inzerátov :
ID inzerátu :
19566
RÝCHLY KONTAKT
* Meno :
* Email / Tel :
* Správa :