Čo :
Kde :
Cena :
Eur
Čo :
Kde :
Cena :
Eur

Opatrovanie v Nemecku - nová pozícia

Ponuka|Nemecko|Zahraničie|10.07.2018
Opatrovanie v Nemecku - nová pozícia
Opatrovanie v Nemecku - nová pozícia
CENA: 8.84 €

Opatrovanie v Nemecku - nová pozícia

Ponuka|Nemecko|Zahraničie|10.07.2018
Niederdürenbach – Opatrovanie v NEMECKU s nástupom ČÍM SKÔR/potrebná mierne pokročilá až pokročilá znalosť nemeckého jazyka a VODIČSKÝ PREUKAZ
Do mestečka Niederdürenbach, neďaleko mesta Bonn, hľadáme opatrovateľku k 78- ročnému pánovi (178 cm, 75 kg), ktorý býva v dome spolu so svojou družkou. Pani je v dobrej zdravotnej kondícií a nevyžaduje si starostlivosť. V domácnosti sa nachádza jeden malý psík. Opatrovateľka môže byť aj fajčiarka. Má zabezpečenú samostatnú izbu s pripojením na internet.
Stupeň ošetrenia: pacient je zaradený do 3. stupňa ošetrenia.

Zdravotný stav: pacient trpí stareckou slabosťou a demenciou, má zavedený katéter. Nočné vstávanie je potrebné príležitostne.

Pohyblivosť: pacient sa pohybuje s pomocou invalidného vozíka alebo rolátora. Je potrebné mu byť nápomocný a tak predchádzať možným pádom a úrazom. V domácnosti je k dispozícií aj výťah.

Do náplne práce opatrovateľky patrí starostlivosť o pacienta, čo predstavuje pomoc pri osobnej hygiene, prezliekaní, pohybe, vstávaní, presune na vozík, na toaletu alebo sprevádzanie k lekárovi. Jej úlohou je aj starostlivosť o domácnosť (nákupy, upratovanie, varenie, pranie, žehlenie). Pacient ocení aj spoločné trávenie času, rozhovory alebo prechádzky po okolí.

Dĺžka turnusu: 1 mesiac/ základná dĺžka turnusu, nástup: čím skôr

Ponúkaná mzda: 8,84€/hod. brutto

Orientačná čiastka za turnus do výšky 1410 € vrátane diét a príspevku na cestovný lístok (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).

Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.

V prípade záujmu nás kontaktujte na uvedených číslach:

Koordinátorka T. Blašková: 0948 666 881, t.blaskova@vip-pflege.eu
Odd. náboru: 0948 688 777, 0948 719 494, nabor@vip-pflege.eu
Cena: 8.84 €
INZERENT
predajca :
telefón :
0948688777
lokalita :
Zahraničie
Inzerátov :
ID inzerátu :
19587
RÝCHLY KONTAKT
* Meno :
* Email / Tel :
* Správa :