Čo :
Kde :
Cena :
Eur
Čo :
Kde :
Cena :
Eur

NENECHAJTE SI UJSŤ !!! / JEDNODUCHÉ OPATROVANIE

Ponuka|Nemecko|Zahraničie|19.07.2018
NENECHAJTE SI UJSŤ !!! / JEDNODUCHÉ OPATROVANIE
NENECHAJTE SI UJSŤ !!! / JEDNODUCHÉ OPATROVANIE
CENA: 8.84 €

NENECHAJTE SI UJSŤ !!! / JEDNODUCHÉ OPATROVANIE

Ponuka|Nemecko|Zahraničie|19.07.2018
Do obľúbeného veľkomesta Mníchov, hľadáme milú a empatickú opatrovateľku k 76-ročnej pani (168 cm, 60 kg), ktorá býva sama v dome so záhradou a nechová žiadne domáce zvieratá. Opatrovateľka má zabezpečenú samostatnú izbu s kúpeľňou a pripojením na internet.
Stupeň ošetrenia: pacientka nebola zaradená do žiadneho stupňa vyžadovaného ošetrovania.

Potreba ošetrovateľskej služby: domácnosť v súčasnosti navštevuje ošetrovateľská služba, avšak po príchode opatrovateľky sa jej služby viac neočakávajú.

Zdravotný stav: pacientka netrpí žiadnymi závažnejšími diagnózami, donedávna bola úplne v poriadku. V poslednom období sa u nej začal prejavovať začínajúci Alzheimer a inkontinencia.

Pohyblivosť: pacientka je samostatne mobilná, avšak je potrebné na ňu dohliadať a predchádzať tak možným pádom či úrazom. Prejavujú sa u nej problémy s pravým ramenom, preto pri niektorých činnostiach potrebuje asistenciu.

Pacientka je z veľkej časti samostatná, avšak vzhľadom na bolesti v ramene potrebuje asistenciu pri prezliekaní a osobnej hygiene. Do náplne práce opatrovateľky spadá aj domácnosť (varenie, nakupovanie, udržiavanie poriadku). Pacientka sa stravuje klasicky, nedodržiava diéty. Ocení spoločné trávenie času, rozhovory, hranie spoločenský hier alebo prechádzky po okolí. Nočné vstávanie je potrebné len príležitostne z dôvodu návštevy toalety. Od opatrovateľky sa očakáva dobrá úroveň nemeckého jazyka.

Dĺžka turnusu: 1 mesiac (základ); nástup: dohodou

Ponúkaná mzda: 8,84€/hod. brutto

Orientačná čiastka za turnus do výšky 1 400 € vrátane diét a príspevku na cestovný lístok (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).

Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.

V prípade záujmu nás kontaktujte na uvedených číslach:

Koordinátorka L. Poórová: 0948 245 300, l.poorova@vip-pflege.eu
Odd. náboru: 0948 688 777, 0948 719 494, nabor@vip-pflege.eu
Cena: 8.84 €
INZERENT
predajca :
telefón :
0948719494
lokalita :
Zahraničie
Inzerátov :
ID inzerátu :
19675
RÝCHLY KONTAKT
* Meno :
* Email / Tel :
* Správa :