Čo :
Kde :
Cena :
Eur
Čo :
Kde :
Cena :
Eur

Ponuka opatrovania na 2 mesiace

Ponuka|Nemecko|Zahraničie|19.07.2018
Ponuka opatrovania na 2 mesiace
Ponuka opatrovania na 2 mesiace
CENA: 8.84 €

Ponuka opatrovania na 2 mesiace

Ponuka|Nemecko|Zahraničie|19.07.2018
Schwäbisch Gmünd – OPATROVANIE na 2-mesačný turnus / nástup v polovici AUGUSTA/ potrebná dobrá až veľmi dobrá úroveň nemeckého jazyka/ NEFAJČIARKA

Do mestečka Schwäbisch Gmünd, nachádzajúce sa pri Štutgarte, hľadáme skúsenú opatrovateľku k 90-ročnej pani (164 cm, 100 kg), ktorá býva sama v dome s malou záhradkou, kde má opatrovateľka zabezpečenú samostatnú izbu s kúpeľňou, televíziou a pripojením na internet. V domácnosti sa nenachádzajú žiadne domáce zvieratá.
Stupeň ošetrenia: pacientka je zaradená do 3. stupňa ošetrenia.

Potreba ošetrovateľskej služby: domácnosť navštevuje 1-2 krát týždenne ošetrovateľská služba.

Zdravotný stav: pacientka je duševne v poriadku, nie je ani inkontinentná a toaletu navštevuje samostatne. Má problémy s chrbticou a s pľúcami (dýchavičnosť, kašeľ). Trpí ochorením nervov, ktoré sa prejavuje citlivosťou, brnením a svalovou slabosťou. Nočné vstávanie nebolo doposiaľ potrebné.

Pohyblivosť: pacientka má ťažkosti s pohybom, pohybuje sa s pomocou opatrovateľky a rolátora. Na prechádzky využíva invalidný vozík. Je potrebné byť jej nápomocný.

Opatrovateľka má v rámci tejto pozície za úlohu starostlivosť o pacientku, čo predstavuje pomoc pri osobnej hygiene, pohybe a prezliekaní. Opatrovateľka má na starosti taktiež domáce práce ako upratovanie, varenie, pranie, žehlenie a nakupovanie. Je potrebné taktiež polievať kvety v záhradke. Pacientka ocení spoločnosť, rozhovory, alebo prechádzky po okolí.

Dĺžka turnusu: 2 mesiace, v prípade záujmu aj dlhšie, nástup: v polovici augusta

Ponúkaná mzda: 8,84€/hod. brutto

Orientačná čiastka za turnus do výšky 2480/2660 € (v závislosti od znalosti nemčiny) vrátane diét a príspevku na cestovný lístok (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).

Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.

V prípade záujmu nás kontaktujte na uvedených číslach:

Koordinátorka T. Blašková: 0948 666 881, t.blaskova@vip-pflege.eu
Odd. náboru: 0948 688 777, 0948 719 494, nabor@vip-pflege.eu
Cena: 8.84 €
INZERENT
predajca :
telefón :
0948688777
lokalita :
Zahraničie
Inzerátov :
ID inzerátu :
19680
RÝCHLY KONTAKT
* Meno :
* Email / Tel :
* Správa :