Čo :
Kde :
Cena :
Eur
Čo :
Kde :
Cena :
Eur

Nové opatrovanie od polovice augusta

Ponuka|Nemecko|Zahraničie|23.07.2018
Nové opatrovanie od polovice augusta
Nové opatrovanie od polovice augusta
CENA: 8.84 €

Nové opatrovanie od polovice augusta

Ponuka|Nemecko|Zahraničie|23.07.2018
Waldshut – Tiengen – OPATROVANIE na švajčiarskych hraniciach/nástup v POLOVICI AUGUSTA/ turnus 4 až 6 týždňov/ NEFAJČIARKA/s dobrou úrovňou nemčiny a VODIČSKÝM PREUKAZOM
Do očarujúceho mestečka Waldshut – Tiengen, ležiaceho pri Švajčiarsku, hľadáme milú a priateľskú opatrovateľku k 82-ročnému pánovi (180 cm, 92 kg), ktorý býva spolu s manželkou a jedným psíkom v rodinnom dome so záhradou. Pani je zdravotne v poriadku a fit, preto si nevyžaduje žiadnu starostlivosť. Opatrovateľka má zabezpečené samostatnú izbu s kúpeľňou a pripojením na internet.
Stupeň ošetrenia: pacient je zaradený do 3. stupňa ošetrenia.

Potreba ošetrovateľskej služby: domácnosť navštevuje ošetrovateľská služba 1 krát týždenne kvôli kúpaniu.

Zdravotný stav: pacient je inkontinentný a trpí parkinsonovou chorobou. Na pozícií je potrebné nočné vstávanie približne 2 -3 krát za noc.

Pohyblivosť: pacient sa pohybuje s pomocou rolátora. Potrebuje aby mu opatrovateľka pomáhala pri pohybe aj vstávaní. Pri vstávaní je nápomocný.

Do náplne práce opatrovateľky patrí starostlivosť o pacienta, pomoc pri osobnej hygiene, prezliekaní, vstávaní, pohybe. Úlohou opatrovateľky je aj starostlivosť o domácnosť, čo predstavuje upratovanie, varenie a prípadné práce v záhrade. Nakupuje väčšinou pani, ale je to na vzájomnej dohode. Pacient je pokojnej a milej povahy a pred chorobou bol veľmi aktívny človek. Má rád prírodu, dokumentárne filmy a čítanie novín.

Dĺžka turnusu: 4 alebo 6 týždňov, nástup: polovica augusta

Ponúkaná mzda: 8,84€/hod. brutto

Orientačná čiastka za turnus do výšky 1405/2012 € (podľa dĺžky turnusu) vrátane diét a príspevku na cestovný lístok (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).

Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.

V prípade záujmu nás kontaktujte na uvedených číslach:

Koordinátorka T. Blašková: 0948 666 881, t.blaskova@vip-pflege.eu

Odd. náboru: 0948 688 777, 0948 719 494, nabor@vip-pflege.eu
Cena: 8.84 €
INZERENT
predajca :
telefón :
0948688777
lokalita :
Zahraničie
Inzerátov :
ID inzerátu :
19718
RÝCHLY KONTAKT
* Meno :
* Email / Tel :
* Správa :