Čo :
Kde :
Cena :
Eur
Čo :
Kde :
Cena :
Eur

Ponuka pri Ammersee pri Mníchove

Ponuka|Nemecko|Zahraničie|26.07.2018
Ponuka pri Ammersee pri Mníchove
Ponuka pri Ammersee pri Mníchove
CENA: 8.84 €

Ponuka pri Ammersee pri Mníchove

Ponuka|Nemecko|Zahraničie|26.07.2018
Diessen – Ponuka na JUHU NEMECKA neďaleko MNÍCHOVA s nástupom od polovice augusta /turnus 1 mesiac/ potrebná pokročilá znalosť nemčiny/ NEFAJČIARKA
Do dedinky Dießen, ktorá sa nachádza na juhu Nemecka pri jazere Ammersee, neďaleko Mníchova, hľadáme opatrovateľku k 78-ročnej pani (165 cm, 60 kg), ktorá býva sama v rodinnom dome a nechová žiadne domáce zvieratá. Momentálne sa nachádza na rehabilitáciách. V blízkosti bývajú aj synovia pacientky. Opatrovateľka má zabezpečenú samostatnú izbu s pripojením na internet.
Stupeň ošetrenia: pacientka nebola zatiaľ zaradená do žiadneho stupňa ošetrenia.

Potreba ošetrovateľskej služby: domácnosť teda ošetrovateľská služba nenavštevuje.

Zdravotný stav: pacientka je duševne v poriadku, má vysoký krvný tlak, ale inak nemá žiadne závažné ochorenia. Inkontinentná nie je. Mala zlomenú panvu a kľúčnu kosť. Nočné vstávanie nie je zatiaľ známe, bude potrebné pravdepodobne príležitostne, pri návšteve toalety.

Pohyblivosť: pacientka je kvôli zlomeninám momentálne ležiaca, po rehabilitáciách by mala s oporou prejsť zopár krokov. K dispozícií je aj invalidný vozík. Bude potrebný transfer z vozíka na posteľ a späť, ale pacientka je nápomocná.

Dĺžka turnusu: 1 mesiac/ základná dĺžka turnusu, nástup: v polovici augusta

Ponúkaná mzda: 8,84€/hod. brutto

Orientačná čiastka za turnus do výšky 1230 € vrátane diét a príspevku na cestovný lístok (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).

Opatrovateľka má v rámci tejto pozície za úlohu starostlivosť o pacientku, čo predstavuje pomoc pri osobnej hygiene, prezliekaní, pohybe, presune na vozík. Na starosti má taktiež domáce práce ako upratovanie, varenie, nakupovanie, žehlenie a pranie. Obchod sa nachádza v blízkosti domu. Pacientka ocení spoločné trávenie času, rozhovory alebo prechádzky po okolí.

Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.

V prípade záujmu nás kontaktujte na uvedených číslach:

Koordinátorka T. Blašková: 0948 666 881, t.blaskova@vip-pflege.eu

Odd. náboru: 0948 688 777, 0948 719 494, nabor@vip-pflege.eu
Cena: 8.84 €
INZERENT
predajca :
telefón :
0948688777
lokalita :
Zahraničie
Inzerátov :
ID inzerátu :
19744
RÝCHLY KONTAKT
* Meno :
* Email / Tel :
* Správa :