Čo :
Kde :
Cena :
Eur
Čo :
Kde :
Cena :
Eur

Mesačný záskok v OVERENEJ rodine

Ponuka|Nemecko|Zahraničie|01.08.2018
Mesačný záskok v OVERENEJ rodine
Mesačný záskok v OVERENEJ rodine
CENA: 8.84 €

Mesačný záskok v OVERENEJ rodine

Ponuka|Nemecko|Zahraničie|01.08.2018
Germering – ZÁSKOK v OVERENEJ rodine na predmestí MNÍCHOVA/ turnus 1 mesiac/ NÁSTUP ČÍM SKÔR/ BEZ nočného vstávania/ potrebná dobrá znalosť nemeckého jazyka
Na predmestie Mníchova, do mesta Germering, hľadáme opatrovateľku k 86-ročnej pani (165 cm, 55 kg), ktorá býva sama v peknom rodinnom dome a nechová žiadne domáce zvieratá. Opatrovateľka má k dispozícii samostatnú izbu s pripojením na internet. Pri pani máme približne rok stálu opatrovateľku, ktorá momentálne potrebuje mesačný záskok.
Potreba ošetrovateľskej služby: domácnosť navštevuje ošetrovateľská služba, kvôli podávaniu liekov 2 krát denne (ráno/večer) a jeden krát týždenne kvôli kúpaniu.

Zdravotný stav: pacientka je inkontinentná, má cukrovku, na ktorú berie tabletky a trpí stareckou demenciou. Nočné vstávanie nie je potrebné.

Pohyblivosť: pacientka sa ešte dokáže prejsť pár krokov, ale veľmi nechodí. Väčšinu času strávi v posteli, kde po sediačky aj jedáva.

Úlohou opatrovateľky je starostlivosť o pacientku (osobná hygiena, pomoc pri prezliekaní, vstávaní, výmena hygienických pomôcok) a taktiež starostlivosť o domácnosť, čo predstavuje varenie, upratovanie, pranie, žehlenie a nakupovanie. Obchod sa nachádza v blízkosti domu. Pacientka ocení spoločné trávenie času, rozhovory alebo hranie spoločenský hier.

Dĺžka turnusu: 1 mesiac/ základná dĺžka turnusu, nástup: čím skôr

Ponúkaná mzda: 8,84€/hod. brutto

Orientačná čiastka za turnus do výšky 1200 € vrátane diét a príspevku na cestovný lístok (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).

Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.

V prípade záujmu nás kontaktujte na uvedených číslach:

Hlavná koordinátorka : 0948 666 881 /t.blaskova@vip-pflege.eu

Odd. náboru: 0948 688 777, 0948 719 494 / nabor@vip-pflege.eu
Cena: 8.84 €
INZERENT
predajca :
telefón :
0948688777
lokalita :
Zahraničie
Inzerátov :
ID inzerátu :
19804
RÝCHLY KONTAKT
* Meno :
* Email / Tel :
* Správa :