Čo :
Kde :
Cena :
Eur
Čo :
Kde :
Cena :
Eur

Ponuka pri Mníchove pre mužov

Ponuka|Nemecko|Zahraničie|06.08.2018
Ponuka pri Mníchove pre mužov
Ponuka pri Mníchove pre mužov
CENA: 8.84 €

Ponuka pri Mníchove pre mužov

Ponuka|Nemecko|Zahraničie|06.08.2018
Hilgertshausen-Tandern – Opatrovanie pri MNÍCHOVE/ponuka pre MUŽA/nástup ČÍM SKÔR/turnus 1 mesiac/ s mierne pokročilou až pokročilou úrovňou Nemčiny
Do dedinky Hilgertshausen-Tandern, neďaleko Mníchova, hľadáme milého a empatického opatrovateľa k 90-ročnému pánovi (175cm, 90kg). Pacient býva v rodinnom dome. V samostatnej časti domu býva syn pacienta s manželkou. V dome sa nenachádzajú žiadne domáce zvieratá. Opatrovateľ má zabezpečenú samostatnú izbu s kúpeľňou a pripojením na internet.

Stupeň ošetrenia : pacient je zaradený do 5. stupňa ošetrenia

Potreba ošetrovateľskej služby : domácnosť nenavštevuje ošetrovateľská služba.

Zdravotný stav: pacient je duševne je v poriadku, trpí parkinsonovou chorobou a je inkontinentný. V domácnosti je k dispozícií polohovacia posteľ a invalidný vozík. Nočné vstávanie je potrebné každú druhú noc (striedavo so synom pacienta).

Pohyblivosť: pacient je prevažne ležiaci. Od 9 do 12 hodiny je pacient na invalidnom vozíku, potom ho syn presunie do postele (poobedňajší spánok), večer ho opäť premiestni kvôli večeri na vozík a následne späť. Transfer pacienta na vozík a späť robí stále jeho syn, opatrovateľ ho teda nemusí dvíhať.

Dĺžka turnusu : 1 mesiac/základná dĺžka turnusu, Nástup: čím skôr

Ponúkaná mzda: 8,84€/hod. brutto

Orientačná čiastka za turnus do výšky 1360 € (v závislosti od dĺžky turnusu) vrátane diét a príspevku na cestovný lístok (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).

Úlohou opatrovateľa je starostlivosť o osobnú hygienu pacienta, prezliekanie, výmena hygienických pomôcok. Na starosti má taktiež starostlivosť o domácnosť. Kuchyňa je spoločná so synom a jeho manželkou, o varenie sa stará synova manželka, opatrovateľ by jej mala byť nápomocná. Pacient ocení spoločnosť, rozhovory alebo spoločnú zábavu.

Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.

V prípade záujmu nás kontaktujte na uvedených číslach:

Koordinátorka L. Poórová: 0948 245 300, l.poorova@vip-pflege.eu

Odd. náboru: 0948 688 777, 0948 719 494, nabor@vip-pflege.eu
Cena: 8.84 €
INZERENT
predajca :
telefón :
0948688777
lokalita :
Zahraničie
Inzerátov :
ID inzerátu :
19833
RÝCHLY KONTAKT
* Meno :
* Email / Tel :
* Správa :