Čo :
Kde :
Cena :
Eur
Čo :
Kde :
Cena :
Eur

Nová pozícia v Nemecku

Ponuka|Nemecko|Zahraničie|08.08.2018
Nová pozícia v Nemecku
Nová pozícia v Nemecku
CENA: 8.84 €

Nová pozícia v Nemecku

Ponuka|Nemecko|Zahraničie|08.08.2018
Iserlohn– NOVÁ POZÍCIA v peknom mestečku/ nástup ČÍM SKÔR /turnus 1 mesiac/ potrebná mierne pokročilá až pokročilá znalosť nemčiny
Do mesta Iserlohn neďaleko Kolína, ktoré sa kvôli veľkému množstvu zalesnených častí nazýva tiež „lesným mestom“, hľadáme opatrovateľku k 91-ročnej pani (160 cm, 44 kg), ktorá býva sama v byte. V domácnosti sa nenachádzajú žiadne domáce zvieratá. Opatrovateľka má k dispozícii samostatnú izbu s pripojením na internet.
Stupeň ošetrenia: pacientka je zaradená do 4. stupňa ošetrenia.

Potreba ošetrovateľskej služby: domácnosť momentálne navštevuje ošetrovateľská služba, ale po príchode opatrovateľky to nebude viac potrebné.

Zdravotný stav: pacientka trpí stareckou slabosťou, je inkontinentná a má ťažkosti so srdcom. Niekedy máva závraty, preto je potrebné dávať na ňu pozor, aby nespadla. Nočné vstávanie je potrebné pri návšteve toalety (1 krát za noc).

Pohyblivosť: pacientka sa pohybuje za pomoci invalidného vozíčka. Je potrebné byť jej nápomocný a pomáhať pri presune na vozík a vstávaní. V domácnosti sú k dispozícií pomôcky v kúpeľni a na toalete.

Opatrovateľka má za úlohu starostlivosť o pacientku, čiže pomoc pri osobnej hygiene, prezliekaní, jedle, vstávaní, presune na toaletu, sprevádzanie k lekárovi. Na starosti má taktiež domáce práce ako upratovanie, varenie a nakupovanie. Pacientka je milej povahy, má rada ručné práce, ktoré už žiaľ nevládze robiť, ocení spoločné trávenie času, rozhovory alebo prechádzky po okolí.

Dĺžka turnusu: 1 mesiac/ základná dĺžka turnusu, nástup: čím skôr

Ponúkaná mzda: 8,84€/hod. brutto

Orientačná čiastka za turnus do výšky 1310 € vrátane diét a príspevku na cestovný lístok (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).

Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.

V prípade záujmu nás kontaktujte na uvedených číslach:

Koordinátorka T. Blašková: 0948 666 881, t.blaskova@vip-pflege.eu

Odd. náboru: 0948 688 777, 0948 719 494, nabor@vip-pflege.eu
Cena: 8.84 €
INZERENT
predajca :
telefón :
0948688777
lokalita :
Zahraničie
Inzerátov :
ID inzerátu :
19844
RÝCHLY KONTAKT
* Meno :
* Email / Tel :
* Správa :