Čo :
Kde :
Cena :
Eur
Čo :
Kde :
Cena :
Eur

Práca v Nemecku pre stavbárov - murárov

Ponuka|Nemecko|Zahraničie|16.05.2019
CENA: 2400 €

Cena: 2 400 €
Dátum nástupu: Ihneď, alebo dohodou
Požiadavky na vzdelanie: Stredoškolské bez maturity
Jazykové schopnosti: Nemecký jazyk
Hľadáme jednotlivcov aj ucelené partie pracovníkov do Nemecka !
Výborné platové a pracovné podmienky! UBYTOVANIE zabezpečené zamestnávateľom ZDARMA!

Lokalita: Nemecko, rôzne lokality.

Plat a iné výhody : od 12,26 EUR/hod brutto + 3 EUR/hod za každú hodinu nad 40 hod týždenne - možné nadčasy. Príspevok na stravu denne 24 eur/netto. Ubytovanie ZDARMA . Mzda môže byť podložená úkolom. Príspevok na dopravu do Nemecka vo výške do 200 EUR. Po nástupe prvý mesiac vyplácanie týždenných záloh. Povinné registrácie na úradoch v Nemecku vybavuje zamestnávateľ. Platená dovolenka 24 dní v roku.
Požadované pozície :
- Murár
Pracovná náplň:
- výstavba budov z tehál, alebo kameňa spájané betónom
- čítanie technických výkresov
Iné výhody:
- rýchle umiestnenie
- seriózny a overený zamestnávateľ
- dobrý zárobok, pravidelné vyplácanie
- stabilná dlhodobá práca

Požiadavky na zamestnanca:

- znalosť nemeckého alebo anglického jazyka na komunikatívnej úrovni
- výučný list v odbore nie je podmienkou, ale v tomto prípade je požadovaná prax.
- technické zručnosti
- ochota vycestovať a pracovať v zahraničí
- profesionálny pracovný výkon
- výhodou vlastné auto

Doprava: Vlastné auto.

V prípade záujmu o pracovnú ponuku nám zašlite Váš životopis alebo krátke info o sebe na email, v prípade záujmu nás môžete kontaktovať aj osobne na adrese:

ALEKO agency, s.r.o.
Masarykova 22
080 01 Prešov
Cena: 2400 €
INZERENT
predajca :
telefón :
0905945263
lokalita :
Zahraničie
Inzerátov :
ID inzerátu :
23067
RÝCHLY KONTAKT