Čo :
Kde :
Cena :
Eur
Čo :
Kde :
Cena :
Eur

Práca v Nemecku pre pokrývačov!

Ponuka|Stavebníctvo a reality|Zahraničie|16.05.2019
CENA: 2400 €

Dátum nástupu: Ihneď, alebo dohodou
Požiadavky na vzdelanie: Stredoškolské bez maturity
Jazykové schopnosti: Nemecký jazyk
Druh pracovného pomeru: Plný úväzok
Hľadáme jednotlivcov aj ucelené partie pracovníkov !

Výborné platové a pracovné podmienky! UBYTOVANIE zabezpečené zamestnávateľom ZDARMA!

Lokalita: Nemecko, rôzne lokality.

Plat a iné výhody : od 12,26 EUR/hod brutto + 3 EUR/hod za každú hodinu nad 40 hod týždenne - možné nadčasy. Príspevok na stravu denne 24 eur/netto. Ubytovanie ZDARMA . Mzda môže byť podložená úkolom. Príspevok na dopravu do Nemecka vo výške do 200 EUR. Po nástupe prvý mesiac vyplácanie týždenných záloh. Povinné registrácie na úradoch v Nemecku vybavuje zamestnávateľ. Platená dovolenka v dĺžke 24 dní.

Požadované pozície :
- Pokrývač striech

Náplň práce:
• Výroba, montáž a oprava klampiarskych výrobkov a dielov.
• Vykonávanie rôznych klampiarskych prác (strihanie, ohýbanie, vysekávanie, valcovanie, spájkovanie, nitovanie, vŕtanie atď.).
• Práca s rôznymi typmi materiálov – pozinkované, medené, hliníkové a iné plechy.
• Úprava plechov na požadované rozmery.
• Kompletné klampiarsko-pokrývačské práce a zabezpečenie striech, terás, balkónov, ríms a parapetov.
• Kladenie strešnej krytiny, izolačných vrstiev a iných materiálov na strechy.
• Montáž, demontáž a opravovanie plechových častí stavieb.
• Čítanie technickej výkresovej dokumentácie.

Iné výhody:
- rýchle umiestnenie
- seriózny a overený zamestnávateľ
- dobrý zárobok, pravidelné vyplácanie
- stabilná dlhodobá práca

Požiadavky na zamestnanca:

- znalosť nemeckého alebo anglického jazyka na komunikatívnej úrovni
- výučný list v odbore nie je podmienkou, ale v tomto prípade je požadovaná prax.
- technické zručnosti
- ochota vycestovať a pracovať v zahraničí
- profesionálny pracovný výkon
- výhodou vlastné auto

Doprava: Vlastné auto.
V prípade záujmu o pracovnú ponuku nám zašlite Váš životopis, alebo krátke info o sebe na email.
Cena: 2400 €
INZERENT
predajca :
telefón :
0905945263
lokalita :
Zahraničie
Inzerátov :
ID inzerátu :
23068
RÝCHLY KONTAKT