Čo :
Kde :
Cena :
Eur
Čo :
Kde :
Cena :
Eur

Práca z domu – administratíva a príprava predaja

Ponuka|Administratíva|Bratislava|18.09.2019
CENA: 600 €

Jednoduchá práca na doma vhodná ako vedľajší príjem na pár hodín denne. K dispozícii sú 3 rôzne náplne práce. Môžete si vybrať, ktorá vám vyhovuje najviac alebo môžete vykonávať aj všetky pracovné náplne súčasne.
Pracuje sa na počítači cez internet. Práca v rámci celého Slovenska.

Pracovná náplň:
- písanie, zapisovanie údajov, vedenie databázy klientov
- posielanie a prijímanie e-mailov
- e-mailová komunikácia s klientmi
- práca s internetovou inzerciou (hľadanie, vkladanie a aktualizácie inzercie)
- propagácia tovaru, predpríprava predaja, marketing
- sprostredkovanie záujemcov
- sledovanie internetových stránok, atď.

- žiadne telefonovanie či nútenie produktov ľuďom

Požiadavky:
- internet v domácnosti
- spisovná slovenčina a gramatika
- základné znalosti práce na počítači (internet, e-maily, Word)
- dôslednosť a zodpovedný prístup

Pracovný čas je flexibilný, cca. 2-3 hodiny denne.
Mzda cca. 600 € v čistom.

V prípade záujmu mi napíšte e-mail a poskytnem vám podrobnejšie informácie
Cena: 600 €
INZERENT
predajca :

lokalita :
Bratislava
Inzerátov :
ID inzerátu :
25486
RÝCHLY KONTAKT