Čo :
Kde :
Cena :
Eur
Čo :
Kde :
Cena :
Eur

Ponuka práce: Recepčná v Blumental Clinic

Ponuka|Administratíva|Bratislava - Staré Mesto|07.01.2020

Sme Blumental Clinic – špecializovaná klinika na liečbu kŕčových žíl a iných žilových ochorení. Disponujeme unikátnym prístrojovým vybavením a špičkovým tímom pracovníkov, do ktorého hľadáme nového člena na pozíciu príjemnej a profesionálne vystupujúcej recepčnej. Ponúkame prácu v stabilnej modernej firme a príjemnom prostredí s možnosťou ďalšieho vzdelávania a kariérneho rastu. Benefitom našej spoločnosti je okrem iného aj zabezpečenie stravy a motivačný odmeňovací systém.

Miesto práce:
Bratislava

Druh pracovného pomeru:
plný úväzok

Termín nástupu:
ihneď

Požiadavky:
-reprezentatívne vystupovanie
-prax na podobnej pozícií je výhodou
-chuť pracovať
-znalosť nemeckého a anglického jazyka na komunikatívnej úrovni

Výhodou je prax v zdravotníctve, poprípade v kozmetických salónoch.

Náplň práce:
-zabezpečenie chodu recepcie
-aktívna komunikácia s klientmi na klinike
-e-mailová a telefonická komunikácie s klientmi
-ochota učiť sa
Cena: 1100 €
INZERENT
predajca :
telefón :
+421911070050
lokalita :
Bratislava - Staré Mesto
Inzerátov :
ID inzerátu :
27729
RÝCHLY KONTAKT