Čo :
Kde :
Cena :
Eur
Čo :
Kde :
Cena :
Eur

Obchodný sprostredkovateľ / sprostredkovateľka

Ponuka|Obchod a predaj|Košice - Staré Mesto|07.07.2020

Hľadáme obchodného sprostredkovateľa pre kanceláriu v KE.

Nástup: ihneď

Pracovný čas: 8:00 - 17:00 ( 1 hodina obedná pauza )

Trvanie pracovného pomeru: Pracovná zmluva na 12 mesiacov - následné predĺženie na ďalšie obdobie

Náplň práce:
Aktívne vyhľadávanie obchodných príležitostí na novovzniknutom projekte
Maloobchodný a veľkoobchodný predaj výberových prírodných produktov, spotrebného zdravotníckeho materiálu a ochranných zdravotných pomôcok
Aktívne vyhľadávanie dodávateľov vybraných produktov
Aktívne vyhľadávanie veľkoodberateľov
Dohľad nad dodávkou tovaru
Dohľad nad riešením reklamácií, nad expedíciou tovarov
Aktívna účasť na tvorbe predajných stratégií
Reporting

Požadujeme:
Vzdelane: stredoškolské s maturitou
Vodičský preukaz B
Anglický alebo francúzsky jazyk na úrovni aspoň B1
Komunikatívnosť / Prezentačné schopnosti / Analýza a riešenie krízových situácií / Kultivovaný prejav / Kreativita / Pružnosť v myslení
Evidovanie na Úrade práce - podmienkou

Ponúkame:
Mzda: 812 eur brutto + odmeny z predaja
Mobilný telefón
Notebook
Vozidlo na firemné účely

Svoje životopisy posielajte na adresu:
job@gminmotion.com

Vyhradzujeme si právo kontatovať iba uchádzačov, kt. spĺňajú podmienky.
Cena: 812 €
INZERENT
predajca :
telefón :
0556854367
lokalita :
Košice - Staré Mesto
Inzerátov :
ID inzerátu :
32279
RÝCHLY KONTAKT