Čo :
Kde :
Cena :
Eur
Čo :
Kde :
Cena :
Eur

Marketingový špecialista / špecialistka

Ponuka|Marketing a reklama|Košice - Staré Mesto|07.07.2020

Hľadáme marketingového špecialistu do kancelárie v KE.

Nástup: ihneď

Pracovný čas: 8:00 - 17:00 ( 1 hodina obedná pauza )

Trvanie pracovného pomeru: Pracovná zmluva na 12 mesiacov - následné predĺženie na ďalšie obdobie

Náplň práce:
Marketingová prezentácia spoločnosti a produktov v súvislosti s novovzniknutým projektom
Maloobchodný a veľkoobchodný predaj výberových prírodných produktov, spotrebného zdravotníckeho materiálu a ochranných zdravotných pomôcok
Návrh a tvorba predajných stratégií
Tvorba a prepájanie e-shopu so sociálnymi sieťami
Vytváranie, kontrola a vyhodnocovanie kampaní na sociálnych sietiach
Aktívna účasť na tvorbe predajných stratégií
Reporting

Požadujeme:
Vzdelane: stredoškolské s maturitou
Vodičský preukaz B
Anglický alebo francúzsky jazyk na úrovni aspoň B1
Znalosť práce v PPC / sociálne siete / google / google analytics / google tag manager / Analytické myslenie / Kreativita / Praktické myslenie / Spoľahlivosť /
Evidovanie na Úrade práce - podmienkou

Ponúkame:
Mzda: 812 eur brutto
Mobilný telefón

Svoje životopisy posielajte na adresu:
job@gminmotion.com

Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba uchádzačov, kt. spĺňajú podmienky.
Cena: 812 €
INZERENT
predajca :
telefón :
0556854367
lokalita :
Košice - Staré Mesto
Inzerátov :
ID inzerátu :
32281
RÝCHLY KONTAKT