Čo :
Kde :
Cena :
Eur
Čo :
Kde :
Cena :
Eur

Účtovníčka / Účtovník - Snina

Ponuka|Financie a ekonomika|Snina|06.05.2021

Hľadáme posilu do nášho tímu. Máš ekonomické vzdelanie a jednoduché a podvojné účtovníctvo ti nerobí žiaden problém? Chceš pracovať v kruhu mladých ľudí pre stabilnú, rastúcu medzinárodnú spoločnosť? Tak hľadáme práve Teba.

Miesto výkonu práce: Snina
Termín nástupu: ASAP
Druh pracovného pomeru: Dohodou, Trvalý pracovný pomer, živnosť
Mzdové podmienky: 800€ (brutto) + odmeny

Náplň práce:
- Správa a evidencia účtovnej agendy spoločnosti v jednoduchom a podvojnom účtovníctve
- Spracovanie a evidencia mzdovej agendy
- riešenie dodávateľských a odberateľských faktúr,
- príprava prevodných príkazov, kontakt s bankou,
- vystavovanie a príjem faktúr,
- mesačné a ročné účtovné uzávierky,
- administratívne práce.

Vzdelanie:
- Stredoškolské s maturitou / Vysokoškolské I. , II. stupňa
- Vzdelanie v odbore Ekonomika, účtovníctvo

Požiadavky:
- Jednoduché / Podvojné účtovníctvo - expert
- Mzdové účtovníctvo – expert
- Microsoft Office (Word, Excel,) – základy
- Znalosť cudzieho jazyka je výhodou, nie podmienkou.

V prípade záujmu nás môžete kontaktovať na tel. číslo: 0905 418 196, prípadne nám pošlite Váš životopis na: obchod@maliarske-platno.sk
Cena: 800 €
INZERENT
predajca :

lokalita :
Snina
Inzerátov :
ID inzerátu :
39467
RÝCHLY KONTAKT