Čo :
Kde :
Cena :
Eur
Čo :
Kde :
Cena :
Eur

Hľadáme Inštalatéra sanity do Švajčiarska

Ponuka|Švajčiarsko|Zahraničie|25.02.2022
CENA: 4800 €

Miesto výkonu práce: Tafers
- Plat: od 4800 CHF netto
- Druh úväzku: švajčiarska pracovná zmluva
Náplň práce:
- práce spojené s pozíciou Inštalatér sanity
- rozvody vody
- sanita – umývadlá, WC, držiaky
- rekonštrukcie a renovácie
Požadujeme:
- nemecký jazyk alebo francúzsky na komunikatívnej úrovni – B1
- skúsenosti na pozícii inštalatér cca. 3-5 rokov (vrátane vzdelania)
- vlastná bezpečnostná obuv a náradie
- byť mobilný je podmienkou
- skúsenosti s prácou inštalatéra sú VÝHODOU
Ponúkame:
- švajčiarska pracovná zmluva na 3 mesiace, po 3.mesiaci zmluva na dobu neurčitú
- ubytovanie zabezpečí zamestnávateľ / zamestnanec zaplatí prvú zálohu vo výške cca. 200CHF a zvyšnú časť postupne každý týždeň
- mesačné náklady na ubytovanie: cca. 600 až 800 CHF
- vyplácanie mzdy – každú stredu
- možnosť pracovať nadčasy za príplatky- Stabilnú prácu a dlhodobú na švajčiarsku pracovnú zmluvu
Bližšie informácie na priloženom linku, alebo emailom na office@e-personal.eu, alebo správou alebo na tel. č. 0905367311.
Cena: 4800 €
INZERENT
predajca :
telefón :
421905367311
lokalita :
Zahraničie
Inzerátov :
ID inzerátu :
45888
RÝCHLY KONTAKT