Čo :
Kde :
Cena :
Eur
Čo :
Kde :
Cena :
Eur

Skladník/skladníčka v logistike - Belgicko

Ponuka|Ostatné práce v zahraničí|Zahraničie|29.06.2022

Chceli by ste pracovať v zahraničí? Viete sa rýchlo orientovať v priestore? Ak áno, hľadáme šikovných pracovníkov do rôznych skladov po celom Belgicku. V prípade záujmu nám pošlite Váš životopis v anglickom jazyku a my urobíme všetko preto, aby ste začali pracovať čo najskôr.
Náplň práce
- Nakladanie a vykladanie tovaru
- Zber, triedenie a skenovanie tovaru
- Príprava tovaru a paliet pre koncového klienta

Ponúkame
- Mzda 350€ - 460€ v čistom/týždeň (závisí od predošlých skúseností)
- 38 hodinový pracovný týždeň s možnosťou nadčasov
- Mzda je vyplácaná týždenne
- Práca na belgickú zmluvu
- Ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom, hradené zamestnancom
- Možnosť prenajať si firemné auto, elektro-bicykel alebo bicykel
- Pomoc s registráciou v krajine

Požiadavky
- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (B1)
- Predošlá skúsenosť s prácou v sklade je výhodou
- Ochota pracovať na zmeny
- Dobrá fyzická kondícia

V prípade ak Vás táto pozícia zaujala, zašlite nám nasledovné:
- Životopis v anglickom jazyku
- Fotku (ideálne v práci)
- Referencie
Cena: 1990 €
INZERENT
predajca :
telefón :
0910417357
lokalita :
Zahraničie
Inzerátov :
ID inzerátu :
48776
RÝCHLY KONTAKT