Čo :
Kde :
Cena :
Eur
Čo :
Kde :
Cena :
Eur

Tesári- Holandsko

Ponuka|Stavebníctvo a reality|Zahraničie|29.06.2022

Hľadáme skúsených tesárov, ktorí majú skúsenosti so stavbou rodinných domov od základov. Ak chcete pokračovať vo svojej kariére v Holandsku a zlepšiť svoje doterajšie skúsenosti, neváhajte nás kontaktovať. Tešíme sa na Vás.

Náplň práce:
- Interiérové a exteriérové práce
- Montáž drevených a kovových konštrukcií pre sadrokartón
- Renovácie strešných trámov
- Osádzanie zárubní a okien
- Montovanie drevených a kovových obkladov na fasády v interiéri a exteriéri
- Nadstavby rodinných domov
- Stolárske práce
- Stavba lešenia

Čo Ponúkame:
- Mzda: od 500-700€ v čistom/týždeň – závisí od predošlých skúsenosti
- Možnosť pracovať nadčasy za príplatok
- Ubytovanie je zabezpečené a hradené zamestnávateľom
- Možnosť firemného auta
- Dlhodobá a stabilná práca na Holandskú zmluvu
- Poistenie je zabezpečené a hradené zamestnávateľom
- Pomoc s registráciou v krajine

Požiadavky:
- Min. 1 rok skúseností v odbore
- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
- Vlastné auto výhodou
- Príslušné certifikáty
- Flexibilita a zodpovednosť

V prípade záujmu nás kontaktuje a zašlite nám:
- Životopis v slovenskom jazyku
- Fotku (ideálne v práci)
- Certifikát a diplom z daného oboru
- Referencie od predošlých zamestnávateľov sú výhodou
Cena: 3030 €
INZERENT
predajca :
telefón :
0910417357
lokalita :
Zahraničie
Inzerátov :
ID inzerátu :
48778
RÝCHLY KONTAKT