Čo :
Kde :
Cena :
Eur
Čo :
Kde :
Cena :
Eur

Maliar – Holandsko

Ponuka|Ostatné práce v zahraničí|Zahraničie|29.06.2022

Hľadáme organizovaných, energických a flexibilných maliarov, ktorí dokážu pracovať samostatne ako i v tíme. Máte skúsenosti aj s tapetovaním? Ste viac než vítaní! Aby ste sa pripojili k nášmu profesionálnemu tímu v Holandsku, postačí ak nám zašlete Váš životopis v anglickom jazyku.
Náplň práce:
- Príprava a maľovanie stien, stropov
- Lakovanie okien, dverí a iných rámov
- Brúsenie, základný náter, konečná úprava, lakovanie dreva
- Aplikovanie tapiet na steny

Čo ponúkame:
- Týždenný plat 500€ - 550€ v čistom (závisí od predchádzajúcich skúseností)
- Práca na plný úväzok, na holandskú zmluvu
- Ubytovanie zabezpečené a hradené zamestnávateľom
- Pomoc s registráciou v Holandsku

Požiadavky:
- Minimálne 2-3 roky praxe
- Anglický alebo nemecký jazyk na úrovni B1
- Vodičský preukaz skupiny B (1 v tíme 2 maliarov)
- Vlastné auto je veľkou výhodou
- Skúsenosti s tapetovaním sú výhodou
- VCA certifikát je výhodou
- Dobrá fyzická kondícia

V prípade záujmu zašlite prosím nasledovné:
- Podrobný životopis v anglickom jazyku
- Fotku (ideálne v práci)
- Všetky pracovné skúsenosti súvisiace s certifikátmi
Cena: 2365 €
INZERENT
predajca :
telefón :
0910417357
lokalita :
Zahraničie
Inzerátov :
ID inzerátu :
48779
RÝCHLY KONTAKT