Čo :
Kde :
Cena :
Eur
Čo :
Kde :
Cena :
Eur

Práca v SBS - Bratislava - Devínska Nová Ves

Ponuka|Bezpečnosť a ochrana|Bratislava - Devínska Nová Ves|09.06.2023
CENA: 5.3 €

Ak máš záujem pracovať v Bratislave - Devínskej Novej Vsi, tak si to práve ty, na ktorého sa teší usmievavý kolektív. Zbystri pozornosť, nebudeš sám, radi privítame viacerých a to na rôzne pozície v strážnej službe. Práca je vhodná pre ženy aj mužov.

Informácie o pracovnom mieste
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Čo bude Vašou úlohou?

- dohliadanie na stav a vybavenie objektu
- ochrana majetku klienta
- pochôdzková činnosť
- seriózne vystupovanie

Zamestnanecké výhody, benefity
- Odporuč kamaráta - 100 € /po odpracovaní 3 mesiacov/
- Náborový príspevok - 100 € /po odpracovaní 3 mesiacov/
- Príspevok na ubytovanie - 100 €
- Príspevok na dopravu - 50 €
- Preplatenie kurzu odbornej spôsobilosti typu S do výšky 200 € /po odpracovaní 3 mesiacov/

Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti pôsobiacej na slovenskom trhu už viac ako 25 rokov. Ponúkame kariérny rast v dynamicky rozvíjajúcej sa spoločnosti s možnosťou nadčasov.
Náš prístup k zamestnancom je ľudský a korektný. Zamestnancom na HPP poskytujeme jubilejné odmeny.

Požiadavky na zamestnanca
Pozícia je vhodná pre absolventa
- Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti
- preukaz odbornej spôsobilosti typu S / možnosť zabezpečenia a preplatenia našou spoločnosťou
- čistý odpis registra trestov
- úplne stredné vzdelanie s maturitou /doklad/
- fyzická zdatnosť

Platobné podmienky
- 5,30 €/hod brutto + príplatky

Druh pracovného pomeru
- hlavný pracovný pomer, dohoda
- 12hod. zmeny /denné a nočné/

Termín nástupu
- ihneď
Cena: 5.3 €
INZERENT
predajca :
telefón :
0918746450
lokalita :
Bratislava - Devínska Nová Ves
Inzerátov :
ID inzerátu :
54541
RÝCHLY KONTAKT