Čo :
Kde :
Cena :
Eur
Čo :
Kde :
Cena :
Eur

Opatrovnie v Bavorsku bez nočného vstávania

Ponuka|Nemecko|Zahraničie|30.08.2018
Opatrovnie v Bavorsku bez nočného vstávania
Opatrovnie v Bavorsku bez nočného vstávania
CENA: 8.84 €

Opatrovnie v Bavorsku bez nočného vstávania

Ponuka|Nemecko|Zahraničie|30.08.2018
Waldkraiburg – OPATROVANIE v BAVORSKU/nástup prvý septembrový týždeň/potrebný VODIČSKÝ PREUKAZ a mierne pokročilá až pokročilá úroveň nemčiny/BEZ nočného vstávania/možný FINANČNÝ BONUS
Do mestečka Waldkraiburg, ktoré sa nachádza v Bavorsku, hľadáme opatrovateľku k 77-ročnej pani (160cm), ktorá býva sama v dome. V domácnosti je jedna mačka, ktorú je potrebné kŕmiť. Opatrovateľka má k dispozícii samostatnú izbu s kúpeľňou a pripojením na internet.

Potreba ošetrovateľskej služby: domácnosť navštevuje ošetrovateľská služba za účelom podávania liekov. 3 krát týždenne (40minút) má pacientka ergoterapiu.

Zdravotný stav: pacientka je duševne v poriadku. Je čiastočne inkontinentná a má osteoporózu. Má dobrý spánok a nočné vstávanie nie je potrebné.

Pohyblivosť : pacientka sa pohybuje s pomocou invalidného vozíka, je potrebné jej pomáhať pri vstávaní a presune na vozík. Pri dvíhaní je nápomocná.

Dĺžka turnusu: 1 mesiac/ základná dĺžka turnusu, nástup: prvý septembrový týždeň

Ponúkaná mzda: 8,84€/hod. brutto

Orientačná čiastka za turnus do výšky 1240 € vrátane diét a príspevku na cestovný lístok (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).

Opatrovateľka, ktorá nastúpi na túto pozíciu a nájde novú opatrovateľku na ďalšiu z našich pozícii, získa FINANČNÚ ODMENU. Vyššia čiastka za turnus 1340 € je teda určená opatrovateľkám, ktoré získajú na ďalšiu z našich pozícií novú opatrovateľku (svoju známu a pod.).

Opatrovateľka má v rámci tejto pozície za úlohu starostlivosť o pacientku, čo predstavuje pomoc pri osobnej hygiene, prezliekaní, pohybe, vstávaní, presune na vozík a toaletu. Na starosti má taktiež domáce práce ako varenie, upratovanie a nakupovanie. Pani sa stále podieľa na varení spolu s opatrovateľkou. Obchod sa nachádza 5-15 minút pešo a k dispozícií je aj auto. Pacientka je milej a tichej povahy, je to bývalá učiteľka. Má rada kultúru, čítanie alebo rozhovory, ale taktiež svoj priestor a pokoj. Možné sú aj prechádzky po okolí.

Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.

V prípade záujmu nás kontaktujte na uvedených číslach, radi Vám odpovieme na všetky otázky:

Hlavná koordinátorka : 0948 245 300 /l.poorova@vip-pflege.eu

Odd. náboru: 0948 688 777, 0948 719 494 /nabor@vip-pflege.eu
Cena: 8.84 €
INZERENT
predajca :
telefón :
0948688777
lokalita :
Zahraničie
Inzerátov :
ID inzerátu :
19994
RÝCHLY KONTAKT
* Meno :
* Email / Tel :
* Správa :