Čo :
Kde :
Cena :
Eur
Čo :
Kde :
Cena :
Eur

Práca v teplom sklade - sklad s oblečením - UK

Ponuka|Anglicko|Zahraničie|10.03.2017
CENA: Dohodou

OVERENÝ ZAMESTNÁVATEĽ - EXKLUZÍVNA PRACOVNÁ PONUKA V SKLADE S OBLEČENÍM - UK

Práca v kolektíve Čechov a Slovákov. ( V tomto sklade nám pracuje vyše 300 našich pracovníkov z ČR a SR)
Zázemie silnej a stabilnej spoločnosti!!!

Pozícia: pracovník v sklade, operátor, skladník
Lokalita: Anglicko, okolie Manchestru
Mzda: 7,20 – 8,49 GBP/hod ( denné a nočné zmeny 12 hod – rotácia 3 dni sa pracuje a 3 dni máte voľno)
( od Apríla 2017 zvýšenie min. mzdy na 7,50 GBP/hod)
Nástupný termín: Marec - Apríl 2017
Jazykové požiadavky: základná znalosť AJ
Dĺžka kontraktu: dlhodobo, dohodou

Informácie o pracovnom mieste:

Hľadáme ženy/mužov/páry na balenie, triedenie a skladanie tovaru v distribučnom textilnom sklade.
Nenáročná práca vhodná pre absolventov škôl bez praxe, študentov, jednotlivcov, páry, skupinky...
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
Ide o prácu pre veľkú anglickú spoločnosť, ktorá zamestnáva pracovníkov v moderných veľkoskladoch a logistických centrách s rôznym druhom tovaru, v rôznych lokalitách Veľkej Británie.

Práca v sklade :
- spracovanie objednávok
- nakladanie tovaru v sklade
- práca aj na oddelení E-com (objednávky a nákup cez internet)
- balenie rôzneho druhu oblečenia, obuvi a bižutérie
- práca so skenerom, skenovanie tovaru, zadávanie dát do PC systému
- vyzdvihnutie tovaru na základe objednávky
- príjem a výdaj tovaru
- balenie a ukladanie odevov do plastových vriec, krabíc, následné etiketovanie a štítkovanie
- príprava tovaru na expedíciu
- vyzdvihnutie tovaru a vybaľovanie z krabíc na sekcii príjem tovaru
- pri práci sa vyžaduje dôslednosť, presnosť, samostatnosť a precíznosť
- príjemná pracovná atmosféra v teplom a čistom sklade – cca 18 °C

Zamestnanecké výhody, benefity
- garantovaná minimálna mzda 7,2 GBP/hod aj pre mladších ako 25 rokov ! Len v tomto sklade!
- po príchode zabezpečené ubytovanie
- zabezpečená doprava z letiska
- príplatky za nočné zmeny
- príjemná pracovná atmosféra, teplý sklad
- dobré referencie a odozvy od umiestnených uchádzačov
- možnosť poberať rodinné prídavky v UK
- pri podpise zmlúv Vám poskytneme kompletné informácie o dôležitých formalitách, ktoré je potrebné si vybaviť pred odchodom zo Slovenska /zdravotné poisťovne, úrady práce, .../ .
- práca na min. 3 mesiace s možnosťou predĺženia
- pomoc so zakúpením letenky

- Aleko agency má celoslovenskú pôsobnosť, nemusíte k nám cestovať osobne, vieme vybaviť prácu aj mailom - podmienkou je prístup k internetu a tlačiarni so skenerom, telefónu - ušetrite si tak náklady na cestovanie po Slovensku!
Táto možnosť je veľmi vhodná aj pre uchádzačov, ktorí sa už nachádzajú v zahraničí alebo sú z iných krajín - ako ČR, Maďarsko, Rumunsko a pod.!

Kontaktujte nás mailom , telefonicky alebo osobne :
personálny konzultant: Nemešová Anna
Cena: Dohodou
INZERENT
predajca :
telefón :
00421907515265
lokalita :
Zahraničie
Inzerátov :
ID inzerátu :
13358
RÝCHLY KONTAKT